Вітаю на моєму блозі!

неділя, 27 березня 2016 р.

До Дня сміхуЩо ж це за свято таке? Яка його історія?
1 квітня - цей день не внесений ні в які календарі знаменних дат і всенародних свят, але його цілком можна віднести до міжнародних, оскільки він з однаковим успіхом відзначається і в Україні, і в Росії, і в Німеччині, і в Англії, і у Франції, і в Скандинавії , і навіть на Сході.
Кожна людина любить пожартувати над ким-небудь або розіграти. Але один день в році цим займаються абсолютно всі, від дитини до дорослого, від студента до ділової людини. Але ось чому цей день припадає саме на перше квітня, точно сказати ніхто не може.
 За однією версією, звичай жартувати 1 квітня, пов'язаний з перенесенням Нового року. До другої половини XVI століття, європейський новий рік починався в кінці березня. До цієї події готувалися, ходили один до одного в гості, дарували подарунки. Сама зустріч Нового року відбувалася 1 квітня. Пізніше офіційно стали відзначати  Новий рік 1 січня, але багато людей  продовжували святкувати 1 квітня. Щоб зжити старі традиції, їх стали називати "першоквітневими дурнями". Стало модним їх розігрувати і висміювати.
 Любі діти!  Давайте і ми повеселимося в цей день і проведемо конкурсну гру "Розвесели однокласника". Для цього треба підготувати свішинку-веселинку і розказати 1 квітня! Бажаю успіхів!

Немає коментарів:

Дописати коментар